Boka en Sadelutprovning av en Equipe Sadel

Säkerställ att du har rätt sadel genom att boka en sadelutprovning redan idag!

Vi gör Sadelutprovning i Stockholm med omnejd och Linköping. Du är mycket välkommen att kontakta oss för att boka in en utprovning. Priser hittar du längre ned.

Ring eller maila oss så hjälper vi dig eller fyll i formuläret nedan så kontaktar vi dig, vanligtvis innom någon dag!

Fyll gärna i var du finns så kan närmaste sadelutprovare kontakta dig direkt!

Anneli - Västra Götaland anneli@sadelpartner.se
070-453 50 63

Viktoria - Östra Götaland viktoria@sadelpartner.se
070-313 93 68

Alexandra - Mälardalen och Stockholm Alexandra@sadelpartner.se
070-548 11 78

Alice - Småland alice@sadelpartner.se
070-932 56 68

Josefine - Skåne josefine@sadelpartner.se
070-579 47 19

Sophia - Stockholm sophia@sadelpartner.se
070-726 11 00

Priser Sadelutprovning

Vid köp av en ny Equipe sadel ingår alltid utprovningen.

Utprovning begagnad sadel: 1495 kr + milersättning vid hembesök 25kr/mil.

Kontroll av befintlig Equipe sadel: 1495 kr + milersättning vid hembesök 25kr/mil.

Sadlar och tillbehör enligt Equipe's gällande prislista.

Ditt meddelande har skickats
Ett fel uppstod, meddelandet skickades inte.
Boka Sadelpuprovning

Sadelutprovning

Sadelutprovning Equipe sadel